HomeApartament nr 94

Apartament nr 94

apartament do aranżacji

274 900 zł

30.34 m2

Szczegóły oferty

2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperski, z ładnie wykończoną łazienką. Oba niezależne pokoje mają 1 lub 2 okna w ścianie szczytowej i po jednym oknie połaciowym. Część mieszkania jest wyjątkowo wysoka, jak na lokal na poddaszu, ma ok.3 m wysokości. Wszystkie ściany nośne, z dobrze zachowanej cegły. Widok na piękne, zielone podwórko oraz witraże w klatkach schodowych.

Części wspólne

Mieszkanie jest dostępne od ręki, posiada własną księgę wieczystą. We wszystkich lokalach są wymienione okna, piony wodno-kanalizacyjne i wentylacyjne, zamontowane są nowe drzwi wejściowe. Dach został ocieplony od zewnątrz styropapą o grubości 40 cm, co zapewnia doskonałą izolację cieplną. Wszystkie części wspólne w budynku są po generalnym remoncie, w tym wymianie instalacji a elewacje odnowione i pomalowane na jasne kolory. Budynek został podłączony do miejskiej sieci grzewczej. Na terenie inwestycji dostępna jest wspólna rowerownia a dla bezpieczeństwa mieszkańców zamontowany został monitoring. Dzięki sprawnej administracji, którą sami sprawujemy, właściciele ponoszą możliwie niskie koszty utrzymania mieszkań.

IV pietro

2 pokoje

Zmień mieszkanie

Kontakt

Biuro sprzedaży

AGNIESZKA
LESZCZYŃSKA

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 9.00 - 21.00. Biuro jest czynne 7 dni w tygodniu, zatem również w weekendy. Nie pobieramy prowizji.

zadzwoń

telefon: +48 796 800 178

napisz do nas

e-mail: sprzedaz@wolczanska4.pl

Formularz

Imię*
E-mail*
Telefon
Wiadomość
Klikając wyślij, akceptujesz Politykę prywatności i Przetwarzanie danych osobowych przez Odnova.
*pola obowiązkowe