HomeApartament nr 91

Apartament nr 91

apartament do aranżacji

229 900 zł

25.12 m2

Szczegóły oferty

W pełni wykończona, średniej wielkości kawalerka na IV piętrze, idealna dla studenta lub pod wynajem. Mieszkanie dostępne od ręki, cena meble kuchenne, wyposażoną łazienkę, panele podłogowe, osprzęt elektryczny. 3 okna, w tym 2 połaciowe, doskonale doświetlają mieszkanie. Widok na piękne, zielone podwórko oraz witraże w klatkach schodowych. Zachodnia wystawa daje możliwość podziwiana malowniczych zachodów słońca.

Części wspólne

Mieszkanie jest dostępne od ręki, posiada własną księgę wieczystą. We wszystkich lokalach są wymienione okna, piony wodno-kanalizacyjne i wentylacyjne, zamontowane są nowe drzwi wejściowe. Dach został ocieplony od zewnątrz styropapą o grubości 40 cm, co zapewnia doskonałą izolację cieplną. Wszystkie części wspólne w budynku są po generalnym remoncie, w tym wymianie instalacji a elewacje odnowione i pomalowane na jasne kolory. Budynek został podłączony do miejskiej sieci grzewczej. Na terenie inwestycji dostępna jest wspólna rowerownia a dla bezpieczeństwa mieszkańców zamontowany został monitoring. Dzięki sprawnej administracji, którą sami sprawujemy, właściciele ponoszą możliwie niskie koszty utrzymania mieszkań.

IV pietro

1 pokój

powierzchnia pokoju22,35 m2
powierzchnia łazienki2,77 m2
skosy w mieszkaniutak
wysokość1,90-2,80
wystawazachodnia
ilość okien (w tym połaciowe)3 (2)

Zmień mieszkanie

Kontakt

Biuro sprzedaży

AGNIESZKA
LESZCZYŃSKA

Zapraszamy do kontaktu w godzinach 9.00 - 21.00. Biuro jest czynne 7 dni w tygodniu, zatem również w weekendy. Nie pobieramy prowizji.

zadzwoń

telefon: +48 796 800 178

napisz do nas

e-mail: sprzedaz@wolczanska4.pl

Formularz

Imię*
E-mail*
Telefon
Wiadomość
Klikając wyślij, akceptujesz Politykę prywatności i Przetwarzanie danych osobowych przez Odnova.
*pola obowiązkowe